Legoland a ZOO s delfíny

Zábavní park - Legoland SRN, Německo

O ZÁJEZDU

Norimberská zoologická zahrada je oblíbeným výletním cílem. Součástí areálu je také místní kryté delfinárium, rozšířené Delfíní laguna Norimberknedávno o opravdu unikátní projekt - delfíní lagunu.  Jedná se o největší delfinárium v Německu a zároveň jediné s venkovním otevřeným bazénem mimo přímořská letoviska. Okolí delfíní laguny bylo navrženo tak, aby co nejvíce imitovalo přírodu a mořské pobřeží, stejně tak jako prostor pod vodou. Byla tak naplněn cíl o co největší přiblížení obřího bazénu mořskému prostředí, ve kterém delfíni normálně žijí.
V současné době lagunu obývají čtyři delfíni, kteří se narodili nebo byli odchováni v ZOO v Norimberku. Vedle delfínů zde také žijí tři kapustňáci, přezdívaní mořské krávy a samozřejmě lachtani. Těch zde žije osm. Zvířata můžete sledovat jak skrz hladinu, tak i přes dvě obrovská skla o rozměrech 5,5 x 2,7 m, umístěná v podzemí. Samozřejmě norimberská ZOO nechová pouze delfíny a lachtany. Najdete zde také lední medvědy, lvi s nefalšovaným králem zvířat, tygry, tučňáky, gorily, velbloudy, žirafy a mnoho dalších zvířat.


LEGOLAND DEUTSCHLAND - to je více jak 50 atrakcí, napínavé show a do detailu propracované modely z více jak 50 miliónů LEGO® kostek. Park byl otevřen v roce 2002 a je velký jako 25 fotbalových hřišť a dělí se do 7 tématických oblastí. O tomto dobrodružném světě plném zábavy sní nejen děti.  Park nadchne jak malé návštěvníky, tak i dospěláky. Opravdu každý si zde přijde na své, ať už vyhledáváte skvělé atrakce nebo neskutečné LEGO® stavby promyšlené do posledního detailu. Skvělá zábava začíná už samotného vstrupu do parku, který je postaven z LEGO® kostek, stejně jako celý park. Na každém kroku na vás čekají perfektní dekorace z kouzelných kostiček.

PROGRAM

1. DEN: Odjezd ráno, přejezd do ZOO Norimberk. Zde volno k návštěvě areálu - laguny s delfíny a lachtany, pavilóny a výběhy goril, velbloudů, tygrů, žiraf, ledních medvědů a dalších zvířat. Areál je velmi příjemný a zalesněný. Za poplatek je možnost svézt se vláčkem. Pro děti jsou zde lákavá hřiště se spoustou skluzavek a prolézaček. Za návštěvu určitě stojí i mini zoo, kde si lze pohladit kozy. V odpoledních hodinách odjezd na ubytování do kvalitního hotelu Schlosshotel Hellenstein 4*. Možnost večeře v hotelové restauraci. Nocleh.
2. DEN: Po snídani přejezd k Legolandu, zde celodenní pobyt. Užijete si zde závabavu na 68 atrakcích v celkem 11 tématických světech... Budou vás zde obklopovat tisíce modělů z více jak 57 miliónů Lego kostek. Každý si zde přijde na své - nechybí žraločí tunel ani 4D kino. Těšte se na vodní radovánky, dokonalá hřiště, dostatek občerstevení i obchody s tématickými suvenýry. V podvečer odjezd zpět, návrat v nočních hodinách kolem půlnoci.

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha 6:00, Beroun 6:15, Rokycany 6:50, Plzeň 7:10, Rozvadov (Sv. Kateřina) 8:15 (Odjezdové časy jsou pouze orientační)

TERMÍNY

31.05. - 01.06.2024 - VYPRODÁNO
12.07. - 13.07.2024
12.08. - 13.08.2024 - VYPRODÁNO

CENY

4.600,- Kč Dospělý + dítě od 14 let

4.000,- Kč Dítě (3-13 let)

2.500,- Kč Dítě do 2 let

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

- Autobusovou dopravu

- 1x nocleh se snídaní v hotelu Schlosshotel Hellenstein 4*

- vstupné do Legoland® Deutschland (vstupy na atrakce) + vstupné do Zoo Norimberk

- služby průvodce

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den
 

Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O.

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny 2024

12.07 - 13.07.2024 Autobusem 2 dny 4 600,-

Ostatní zájezdy

Legoland 2-denní vstup
Legoland 1den