Heide Park SRN

Zábavní park pro děti a dospělé, Německo

O parku

HEIDE PARK se nachází u německého města Soltau, což je cca 60km od Hamburku a patří mezi nejlepší německé zábavní parky.  Je to příjemný park s kvalitními atrakcemi. Je rozdělen na tématické části.
Zábava je zde jak pro děti, tak i pro milovníky adrenalinu. Největším lákadlem je zde beze sporu horská dráha Colossos, což je největší dřevěná horská dráha v Evropě. Čekají Vás i oblíbené vodní dráhy, jízda na raftech apod. Můžete se ale těšit i na různá představení a show, kaskadérské kousky.
Relaxovat můžete u velkého jezera. Parková úprava areálu je promyšlená do posledního detailu.

"Létající démoni"/horská dráha (Novinka 2014)

Heidepark

 

Chobotnice /KRAKE (Novinka 2013)- gigantická mořská nestvůra, která v 10.000 m² velkém Zálivu pirátů se znakem lebky děsí a loví svými chapadly nadšené oběti. Největší zábavní park na severu Německa nabízí také svým malým hostům početné show a atrakce. Především Lucky Land a věž s volným pádem jménem Screamie, která  zvedne tlukot srdce dětí. V Maya Tal si přijde na své celá rodina, pro každou věkovou kategorii je zde klidný i napínavý zážitek.

DESERT RACE - vystřelovací horská dráha, divoká jízda pouští se zrychlením z 0 na 100km/hod. za 2,4 sekundy. Přetížení 4G
COLOSSOS - největší dřevěná horská dráha v Evropě. Rychlostí 120 km/h zahučíte do hloubky - vzrušující dobrodružství! (od 12 let - min: 1,40m - max: 1,95m)
SCREAM - nejvyšší Gyro-Trop-Tower na světě. Volný pád z výšky 71m. rychlostí kolem 100km/hod. Největší věž světa!
LIMIT - několik loopingů na skvělé zavěšené dráze v rychlosti 80km/hod. (vozíky nejedou po kolejích, ale jsou zavěšeny), nechte se prostě jednou pořádně rozhoupat - (od 10 let - min: 1,30m - max: 1,95m)
LUCKY LAND - westernové městečko je určeno malým návštěvníkům a zve k fantastickému dobrodružství divokého západu včetně rýžování zlata.
PIRÁTSKÁ SHOW - divoká pirátská show u jezera v Zálivu smrti. Skvělé kaskadérské kousky a pirátský příběh Vás pobaví.

 

Zažijte fantastické dobrodružství v zábavním parku Heide-Park Resort! Budete svištět dolů rychlostí 120 km/h na největší dřevěné horské dráze na světě Colossos nebo rychle jako šíp ocelovým ledovým kanálem bobové dráhy. Heide-Park Resort nabízí nesčetné možnosti jak strávit den plný zážitků s celou rodinou. A po vzrušujícím dni nabitém rozmanitými atrakcemi se budete o to víc těšit na nabídku pirátského hotelu Port Royal nebo karibského Holiday Campu s jejich občerstvením, zábavnými programy a samozřejmě i pohodlnými lůžky.

 

NOVĚ v roce 2011 V zálivu pirátů panuje velké pozdvižení. V jinak klidném, centrálně položeném jezeru Heide-Parku se dějí podivuhodné věci: voda se probouzí a začíná vřít. Gigantická nestvůra tam bez milosti opět provozuje své neplechy. Hledá se hrdina! - Obrovská příšera čeká jen na to, až se nejstatečnější ze všech pirátů odváží přistoupit na fantastické dobrodružství a pustí se do boje budícího obdiv. Ale na místě je opatrnost, neboť s tímto jedinečným protivníkem si vskutku nelze zahrávat. Kdo hledá novou dimenzi zábavy a dráždění nervů, našel v této nové senzační atrakci přesně to pravé. Horská dráha, unikátní v celém Německu, napíše v roce 2011 nejen další úžasnou kapitolu v dějinách pirátství, ale obohatí Heide-Park Resort o gigantický zážitek.

tip|AKCE

Soumrak se pomalu vkrádá mezi stromy, cáry mlhy se táhnou krajinou a zábavním parkem zavane ledový dech. Je Halloween - čas duchů! V říjnu se Heide-Park Resort promění ve velkou zemi strašidel pro celou rodinu. Trošičku i pořádně strašidelné atrakce - pro malé i velké, pro každého něco. Strašidelná zábava ve všech částech zábavního parku - budete se bát, lekat i šklebit. Absolutní bomba! Buďte při tom a v Pirátské aréně zažijte show „Zlato z Port Royal" - těšte se na napínavá dobrodružství se sirem Henrym Morganem a jak si poradí se zlým generálem Lafitem. Nadchne Vás akční ohňostroj plný vrcholové akrobacie, kaskadérských kousků, komediálních výstupů a pirátství v naší zcela nové Pirátské aréně. Publikum při této zábavě samozřejmě nezůstane stranou.

tip | PRO RODINY V zálivů pirátů se znakem lebky nyní velení přebírají piráti. Nenechte si toto dobrodružství v Heide-Park Resortu ujít a zažijte na vlastní kůži, jak piráti se znakem lebky nastoupí do interaktivní bitvy ToPiLauLa proti bídným suchozemským krysám, aby bránili svůj záliv. Tady zaručeně nezůstane na nikom nitka suchá!

Ostrov pokladů mezi zážitkovými hotely: je to v nás všech, fascinace érou dobrodružné romantiky 17. století, tak jak ji známe ze starých pirátských historek. Tak tedy: natáhněte si pásku přes oko, nasaďte dřevěnou nohu a vzhůru do vřavy! Po dni plném zážitků, dobrodružství a atrakcí se o uvolnění při sportu a hrách a rovněž o klidný noční spánek v některém z 80 útulných dřevěných domků postará Heide-Park Holiday Camp, který leží přímo v areálu parku.

PARK INFO

Stravování: • „Capitol" - americké speciality (samoobslužná restaurace), „Panorama" - mezinárodní pokrmy (samoobslužná restaurace), různé stánky s občerstvením od klobás přes palačinky až po cukrovou vatu

Otevírací doba: 29.3.-9.11.2014- věnujte prosím pozornost přesné otevírací době před svým příjezdem •před/po hlavní sezóně jsou atrakce v provozu od 10 h

Vzdálenosti:

  • Praha 560 km
  • Hannover 90 km
  • Hamburk 80 km

Velikost: • 120 fotbalových hřišť

 

Zájezdy

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz