Europapark SRN

Zábavní park pro děti a dospělé, Německo

O parku

EUROPAPARK - je po Disneylandu v Paříži nejnavštěvovanější zábavní park v Evropě. Leží poblíž města Freiburg, blízko hranic s Francií a Švýcarskem. Park je členěn do 15-ti tématických částí přiřazených evropským státům. Areál parku o rozloze 70 hektarů umožňuje cestu od Severního mysu po Andalusii za jediný den. Co vás na první pohled zaujme, je perfektní parková úprava a dokonale umístěné atrakce. Najdete zde mnoho zábavy pro milovníky adrenalinové zábavy, ale na své si přijdou i malé děti i návštěvníci, kteří adrenalinové atrakce příliš nemusí.

 

 

 

 

 

 

 

EUROPAPARK je rozdělen do několika zajímavých částí, každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu dle dané země (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko, Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko).  Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí a různých doprovodných akcí včetně představení na ledě Ice Show. Nadchne milovníky nejrychlejších horských drah, poklidných projížděk po klidné hladině, i ty, kteří chtějí jen nasát nepopsatelnou atmosféru parku a vychutnávat jen pohledem a posezením v mnoha krásných kavárnách, restauracích, cukrárnách a kinech. Celý areál je možno projet vláčkem po železnici nebo jednokolejkou s fantastickými výhledy z ptačí perspektivy.

 

 

 

Největšími a nejviditelnějšími atrakcemi jsou nejvyšší horská dráha v Evropě (73 m) jménem Silver Star, dále kombinace horské dráhy a vodní dráhy Poseidon a Atlantica Supersplash, horská dráha v úplné tmě Eurosat nebo horská dráha s otáčejícími se vozíky Euromir.

 

 

 

Europapark je také show. Prvotřídní umělci, snové kostýmy a spojení absolutního ovládnutí těla a taneční lehkosti vás pobaví, přivedou k úžasu a zapojí do děje. Račte vstoupit! · Arena Show · Globe Show · Varieté Show · Ledová Show · Dětský muzikál · Euromaus Show, vše se za jediný den stihnout nedá...
Kulturní zážitky, prvotřídní gastronomie, kouzelné parky, napínavé atrakce a vzrušující programy - zábava a pobavení jsou v Europa Parku zaručeny. V Europa Parku můžete potkat všechny postavy zábavního parku - ať už myšáka Euromause, klauny, Petra Pana a další.

 


NOVINKY 2014

"Arthur - v říši Minimojů", indoor atrakce, která navazuje na nový film "Artur a Minimojové"


EUROPA-PARK  je unesen  do mikrokosmu superlativů. Od mravenců po slony, trávy  vysoké jako mrakodrapy, včely konkurující každému tryskovému letadlu - říše Minimoyů v  přírodě je velké dobrodružství. Hluboko pod zemí hledájí Minimoyové  svůj  poklad. Vydejte se s Arthurem na průlet ve vozíku zavěšeném na kolejnici  7 fantastickými královskými oblastmi plnými speciálních efektů. Vedle Arthura (od 4 let a 100cm), na Vás čeká Freefal Tower, ráj skluzavek, obchod, restaurace a mnohem více ..

 

Europapark Königreich der Minimoys

 

 

NOVINKY 2013

 

EuropaparkEuropapark

Europapark

Europapark

 

NOVINKY 2012

"WODAN" - dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...

 

NOVINKY 2010-2011

„Whale Watching" – Hurá na loď! Nová rodinná atrakce v ostrovní tematické zón. Ve člunech na pozorování velryb křižují hosté vyzbrojeni vodními děly a připravení k vodní bitvě kolem vulkanického ostrova Islandu a setkávají se zde s velrybami a jinými obyvateli moří.

 

 

 

„Blue fire Megacoaster" - Čistý adrenalin na nejrychlejší dráze v Evropě, vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Výška - 40m, celková délka horské dráhy - 1.056m, max. rychlost - více jak 100km/hod., doba jízdy - 3min. 20s, přetížení - 3,8G.

 

 

 

Young Starcoaster „Pegasus" - Rodinné horské dráhy

 

 

 

Magic Cinema 4D - MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. V doprovodu 2 želv se vydáte objevovat oceán...

 

 

 

 

Další oblíbené atrakce:

 

 

 

SILVER STAR (Francie) - nejvyšší horská dráha v Evropě! Nejprve vyjedete do 70m výšky a pak se spustíte dolů téměř střemhlav rychlostí až 130km.! Pak zase vyjedete nahoru a znovu... Celá jízda trvá 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace) a spolehlivě Vás přiková do sedadla...

EUROSAT (Rusko) - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.

POSEIDON (Řecko) - velmi oblíbená vodní horská dráha

MATTERHORN-BLITZ (Švýcarsko) - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami

MIR (Rusko) - orbitální stanice, která byla ve vesmíru 14 let

ATLANTICA SUPER SPLASH (Portugalsko) - vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu... Rychlost až 80km/hod.

"GAZPROM" - strhující cesta, která Vás seznámí s výrobou a distribucí energie.

"CASA ATLANTICA" - nový snack bar Vás láká k odpočinku na portugalském pobřeží.

"EUROPA-PARK HISTORAMA" - toto otáčející se divadlo Vás zavede do minulosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zájezdy 2024

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz