Halloween v Disneylandu, Disney Grand Magic 4*

Zábavní park - Disneyland Francie, Francie

O ZÁJEZDU

PROGRAM:

 

1. DEN: V pozdních večerních hodinách odjezd z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN: Dopoledne příjezd do Paříže, průjezd podél Seiny kolem známých památek - katedrály Notre Dame a muzea Louvre až na slavnou třídu Champs-Elysées s Vítězným obloukem. Přejezd k Eiffelově věži, zde volno (cca 4,5 hod.) k její individuální návštěvě. Eventuelně možnost plavby lodí nebo návštěva podmořského světa v blízkosti. Odpoledne odjezd k Disneylandu, ubytování v hotelu Grand Magic Hotel****. Volno k odpočinku (hotelový bazén v ceně) nebo možnost návštěvy Disney Village u vstupních bran do parků, kde se nachází spousta restaurací, fast foodů a obchodů s Disney tématikou. Nocleh.

3. DEN: Snídaně. Celodenní volno k návštěvě Disneylandu a Disney Studios. V období Halloweenu je park slavnostně nazdoben, postavičky obléknou speciální kostýmy a v průvodech jsou k vidění jedinečné alegorické vozy. Čeká vás zde spousta pohádkových zážitků na originálních atrakcích pro malé i velké návštěvníky. Součástí programu jsou i představení a průvody. Vstupenka je platná do obou parků - Disneylandu a Disney Studios (zde nově otevřená část Avengers Campus) a během dne je možné mezi nimi volně přecházet. Vyžití je zde jak pro malé děti, tak i pro milovníky adrenalinu. Každý se zde přijde na své - setkání s postavičkami od Mickeyho a jeho přátel přes princezny, Spidermana, Toy Story, Úžasňákovy až po Stitche nebo Medvídka Pú a další. Během dne je možné se vrátit na hotel a zpět. Všichni se v Disneylandu přenesete do bezstarostného pohádkového světa plného zábavy. K občerstevní je zde spousta restaurací a fast foodů, k nákupu suvenýrů nespočet obchodů... Večer velkolepý ohňostroj se světelnou show u zámku. Nocleh.

4. DEN: Snídaně, následně opuštění pokojů a uložení zavazadel do autobusu. Celodenní pobyt v parcích, večer odjezd zpět do ČR.

5. DEN: Návrat v dopoledních hodinách.

 

TERMÍNY:

26.10. - 30.10.2024

 

CENY:

dosp. osoba a děti od 12 let = 14.900,- Kč

dítě 3-11 let = 13.900,- Kč

dítě do 2 let = 4.000,- Kč

 

Cena zahrnuje:

- 2x nocleh se snídaní v partnerském hotelu Disneylandu Grand Magic Hotel 4*

- 2-denní vstupné do Disneylandu a Disney Studios

- dopravu autobusem

- průvodce

- zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

 

Za příplatek:

Cestovní pojištění Union Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha (21:00), Beroun (21:20), Rokycany (21:45), Plzeň (22:00), Rozvadov, Sv. Kateřina (23:00)

 

GRAND MAGIC HOTEL 4*  Hotel se nachází 10 minut od vstupu do Disneylandu a Disney® Studií. Je vystavěn uprostřed krásné zahrady. Po celou otevírací dobu parku je zajištěno spojení hotelovým shuttle busem s pravidelnými intervaly 15-20 minut. Hned při vstupu do hotelu na vás dýchne příjemná atmosféra rodinného ubytování.
Pokoje: 2 až 4 lůžkové, koupelna, WC, TV, wifi.
Stravování: - snídaně formou bufetu v restauraci s venkovní terasou, k dalšímu stravování je možné využít hotelovou restauraci s venkovní terasou, v parku je možné využít další restaurace a fast foody   V období 13.-17. listopadu 2023 je hotelový bazén mimo provoz.

 

Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O.