Disneyland & Asterix Park - hotel Les Trois Hiboux 3*

Zábavní park - Asterix Park Paříž, Francie

O ZÁJEZDU

Disneyland je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další. Je připraven bohatý program, průvody, představení, v parku se zabydlely nové postavičky a vše vyvrcholí velkolepou noční show s ohňostrojem... Vypravte se s námi. Mezi nejnovější atrakce patří: - Star Tours, dobrodružství pokračuje - 3D pohyblivá projekce - Star Wars Hyperspace Mountain - tématická jízda inspirovaná známou ságou

Asterix park v roce 2019 oslavil 30 let
Jedná se o nejbláznivější tématický zábavní park ve Franci, leží severně od Paříže a patří k těm, které se stále zvětšují a investují do nových atrakcí. Park je zaměřený na známé francouzské komiksové hrdiny, galské válečníky Asterixe a Obelixe, kteří vzdorovali římským legiím pomocí kouzelného lektvaru. Těšte se na více jak 30 atrakcí, zajímavá představení a delfinárium! Při troše štěstí vám snad nějaký druid nabídne i kouzelný nápoj, po němž se z vás stane nepřemožitelný hrdina. Zážitky si určitě odnesete z ANTICKÉHO ŘECKA, ŘÍMSKÉ ŘÍŠE, GALSKÉ VESNICE, ANTICKÉ CESTY i od VIKINGŮ. Pro rok 2024 je v plánu výstavba nové točící věže.

 

PROGRAM:

 

1. DEN: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN: Ráno příjezd k velmi oblíbenému areálu Asterix Parku se spoustou originálních atrakcí, zde celodenní pobyt. Užijete si horské dráhy, vodní atrakce a představení. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli. Celý areál je inspirován oblíbenými hrdiny a jejich příběhy. Vyžití je zde jak pro větší děti, tak i pro malé cestovatele. V odpoledních hodinách ubytování v tématickém hotelu Les Trois Hiboux 3*, který je součástí areálu. Po zbytek dne volno, které lze využít k zábavě v parku nebo k odpočinku. V hotelu možnost večeře. Nocleh

3. DEN: Po snídani přejezd k Disneylandu. Celodenní návštěva nejoblíbenějšího zábavního parku pro malé i velké cestovatele. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Desítky kvalitních tématických atrakcí zaručí nezapomenutelnou zábavu. Pro větší návštěvníky je zaručena i porce adrenalinu. Během dne pohádkový průvod postaviček u Zámku Šípkové Růženky. Za příplatek vstup do filmařských Walt Disney Studios, kde byl nově otevřen Avengers Campus, který je inspirován hrdiny ze světa Marvel (nutno objednat předem v ČR spolu se zájezdem). Nechybí velkolepý ohňostroj. Odjezd do ČR ve večerních/nočních hodinách po zavření parku.

4. DEN: Návrat v dopoledních / poledních hodinách.

 
TERMÍNY:

30.06. - 03.07.2024

14.08. - 17.08.2024

 

CENY:

8.800 Kč dospělí a děti od 12 let

8.000 Kč děti 3-11 let

4.500 Kč dítě do 2 let


CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- dopravu autobusem s WC, klimatizací, DVD, barem

- služby českého doprovodu/průvodce

- 1x nocleh se snídaní v hotelu Les Trois Hiboux 3*

- celodenní vstupné do Disneylandu + do Asterix Parku (zahrnuje vždy vstupy na všechny atrakce)

 

ZA PŘÍPLATEK:

Rozšířené vstupné Disney Studios, Marvel:
- cena dosp. a děti - 700 Kč

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha (20:00), Beroun (20:15), Rokycany (20:50), Plzeň (21:10), Rozvadov (22:15)

HOTEL LES TROIS HIBOUX ***  - ubytování je ve 2 až 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím (pro větší pokoje nás kontaktujte). Jedná se o tématický hotel, který je součástí celého komplexu. Hlavní jeho výhodou je pohodlí, které nabízí. Ať už rodinná atmosféra a krásné okolí, tak i následující benefity:

- setkání s postavičkami na hotelu
- přednostní vstup do parku o 30 min dříve pro ubytované hosty
- z hotelu přímý vstup do parku

 

Pořádající CK:  VOYAGES BOHEMIA S.R.O.

 

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.

Termíny 2024

30.06 - 03.07.2024 Autobusem 4 dny 8 800,-
14.08 - 17.08.2024 Autobusem 4 dny 8 800,-

Ostatní zájezdy

Paříž, Disneyland a Asterix park letadlem