Gardaland Itálie

Zábavní park pro děti a dospělé, Itálie

O parku

Nejoblíbenější italský zábavní park GARDALAND si získal srdce i českých turistů. Kdo jednou navštíví, rád se zase vrátí. Je to jeden z prvních zábavních parků v Evropě a řadí se mezi ty největší. Nachází v těsné blízkosti jezera Lago di Garda.

Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí Divoký západ nebo pirátská loď, ale skvěle propracován je i dětský svět, kterému dominuje obrovský pohádkový strom.

JUMANJI LABYRINTH - novinka 2023, Vydejte se do Labyrintu, kde budete muset čelit nebezpečím prastarého chrámového zrcadlového bludiště než vstoupíte do temného dobrodružství v tunelu – ale pozor na plivající hady! Pak konečně vstupte do bludiště divoké džungle s nástrahami a překvapeními. Podaří se vám přežít?

JUMANJI - novinka 2022, vydejte se terénním vozem na dobrodružnou cestu plnou nebezpečí a překážek za doprovodu zvukových a světelných efektů... Představuje světový unikát a investici ve výši 20 milionů eur.

RAPTOR - největší a nejrychlejší horská dráha v parku, jízda začíná v podzemí a během 2 sekund se dostane na rychlost 100km/h a místy dosáhne rychlosti až 120km/h. Dráha je dlouhá přes 800m. Raptor patří mezi 10 nejrychlejších horských drah na světě. 

BLUE TORNÁDO - zavěšená horská dráha s 5 loopingy dosahující rychlostí až 110km/hod s přetížením 5G. Tato atrakce byla jedna z prvních tohoto druhu v Evropě (1995). Patří ke špičce svého druhu a k nejrychlejším horským dráhám vůbec. 

MAGIC MOUNTAIN - horská dráha se 4 lopingy a rychlostí až 90km/hod. 

I CORSARI - úžasná pirátská projížďka, kde plujete v lodičce 30-40 metrů pod povrchem parku v temných jeskyních a okolo se odehrává velmi vyvedený děj. Jedná se o jedinou vodní podzemní atrakce tohoto druhu v Evropě. 

COLORADO BOAT, JUNGLE RAPIDS - skvělé vodní atrakce s vodopády 

MAMMUT - nejdelší rodinná horská dráha, která kdy vůbec byla vyrobena na motivy filmu "Doba ledová". Jízda trvá téměř tři minuty. a dráha je dlouhá přes 1 km

4D KINO - dokonalé a největší 4D kino v Evropě, patří mezi top atrakce parku 

SEQUOIA ADVENTURE - jedinečná horská dráha, kdy jste po celou dobu hlavou dolů... 

SVĚT PRASÁTKA PEPPA - Zažijte neuvěřitelná dobrodružství s Peppou a jejími přáteli ve fantastické plně tematické oblasti! Vydejte se na zábavnou pirátskou loď, proleťte se mezi mraky na barevných horkovzdušných balónech a nechte zlákat na nezapomenutelnou cestu vlakem.

 

LEGOLAND WATER PARK (za příplatek - na místě)

Nachází se v areálu Gardaland Resort a jedná se o zcela nový plně tématický vodní park pro rodiny s dětmi. Zábava je zaručena ve vodním parku se můžete ponořit do milionů LEGO kostek, do interaktivních vodních her, užívat si na barevných skluzavkách a relaxovat v mimořádných plně tematických oblastech! Na ploše 15.000 m2 si užijete bazény, tobogány a další vodní radovánky inspirované oblíbenou stavebnicí. Jedná se o první vodní Legoland park v Evropě. Jeho součástí je i Miniland, který představuje zmenšeniny známých italských pamaátek - např. věž v Pise...

!UPOZORNĚNÍ - Aby byla zajištěna bezpečnost a požitek těch nejmenších, mohou dospělí vstoupit do vodního parku pouze v doprovodu jednoho nebo více dětí mladších 12 let.

 

Odkazy:

www.gardaland.it - oficiální stránky parku

Mapa parku - interaktivní mapa Gardalandu

Otevírací doba - otevírací doba v Gardalandu a plán akcí a show v parku

záběry z web kamery v intervalu 30sec.

Zájezdy 2024

Vaše registrace byla úspěšně odeslaná, Děkujeme.
V případě, že nepřijde odpověď do 24h, prosím podívejte se nejdříve do schránky SPAM
www.detskezajezdy.cz
info@detskezajezdy.cz