Disneyland Paříž 2022

Nabídka zájezdů do DISNEYLANDU se ještě rozšíří. Vzhledem k neočekávanému zájmu v minulém roce přibyde ještě více letních zájezdů a zájezdů na Halloween a v době vánočních svátků.

Doufejme, že nám ty krásné zážitky nikdo nepřekazí!!
 

Disneyland Paris: co je nového v roce 2022?

Denní show - u příležitosti 30. výročí Disneylandu v Paříži se bude každý den - a několikrát denně – na centrálním náměstí parku Disneyland na úpatí zámku Šípková Růženka konat nová show, která je zcela nová. Skládá se ze tří témat oslavujících sílu smíchu, vášně a snů a představí více než 30 Disney postaviček a tanečníků s novými barevnými plováky a originální hudební kompozicí. Noční sekvence magie, na špici technologie.

 

S příchodem noci se bude konat Disney D-Light, nová show kombinující videoprojekci, světelné vodní trysky, světelné efekty, mlhu, lasery, slavnou Disney hudbu a především choreografii dronů, která nabídne něco navíc - dotek magie kolem ikonického hradu. Tento balet dronů nakreslí těsně nad zámkem Šípkové Růženky na obloze jiskřivé číslo „30“ s podkreslenou hudební hymnou k 30. výročí: „Svět, který se rozzáří“.

 

Pohádkové zahrady - Fairy Gardens - tvořené 10 tematickými zahradami - se objeví v parku Disneyland. Budou instalovány před zámkem Šípkové Růženky a představí 30 originálních uměleckých děl, která budou oslavovat přírodu a ztělesňovat rozmanitost postaviček Disney a Pixar.

 

Duhová dekorace - park bude také nově vyzdoben podle „duhového“ tématu s jiskřivými odstíny modré a fialové. Světelné efekty, neonová světla a podsvícené kinetické zářiče budou ozdobou různých hlavních míst Disneyland Parku, jako je Gazebo nebo Main Street U.S.A. Station, ale také Disney Village.

 

První kalhotový kostým Minnie Mouse navržený Stella McCartney. U příležitosti 30. výročí Disneylandu v Paříži Minnie vyzvala britskou návrhářku Stellu McCartney, aby navrhla svůj první kalhotový kostým v pařížském Disneylandu. Stella McCartney bude k Mezinárodnímu dni žen prodávat také jedinečné tričko Minnie Mouse. Toto tričko bude dostupné exkluzivně online a v prodejnách Stella 8. března 2022.

 

Otevření Avengers Campus - 30. výročí bude také znamenat dlouho očekávané otevření nového tematického areálu Avengers Campus, který je nedílnou součástí proměny parku Walt Disney Studios. Od léta 2022 se superhrdinové z univerza MARVEL setkají v Avengers Campus a vezmou návštěvníky na nový epický zážitek.

 

Disney Stars on Parade od 10. ledna - slavný průvod se vrací v roce 2022 na pozadí magické hudby.

 

Disneyland Paris Pride - tato událost se vrací 11. června 2022 a na programu jsou umělecká vystoupení a exkluzivní přehlídka. Návrat představení Lví král 23. října se Lví král vrátil do Disneylandu v Paříži díky show Lví král a rytmu Země! Během této asi 30minutové show vytvořené speciálně pro Disneyland Park. Zpěváci, tanečníci, akrobaté a perkusionisté oživují dobrodružství Simby, Naly, Rafikiho, Timona a Pumby pomocí působivé choreografie a originálních kostýmů. Přehlídka se koná každý den v divadle Frontierland a umožní vám (znovu) prožít kultovní okamžiky filmu Lví král s hudbou, která otřásla několika generacemi, přeorganizovanou Disneylandem Paris. Show bude také o víkendech „chansigné“. „Chansign“ je forma výrazu, která choreografuje pohyby a umožňuje přepisovat text i intenzitu a emoce písně.

 

Výstava lvího krále a rytmy Země Disneyland Paris

 

Konec volných rychlých jízd v pařížském Disneylandu Aby mohli návštěvníci optimalizovat svůj pobyt v parku a omezit čekací dobu, byly až dosud řešením pro rychlé průchody. Umožnili vám vybrat si lístek a vrátit se v časovém úseku, aby se snížila fronta. Park se je ale rozhodl toto léto nahradit placenou nabídkou: Disney Premier Access. Stojí kolem 8 eur za atrakci a umožní vám těžit z rychlého přístupu, aniž byste museli procházet obvyklou frontou na určité klíčové atrakce.

 

Disney's Hotel New York - The Art of Marvel Fanoušci Marvelu budou nadšeni. Konečně budou moci žít jako jejich superhrdinové a ponořit se do kultury New Yorku. Tento čtyřhvězdičkový hotel, navržený jako newyorská umělecká galerie, vzdá hold městu, kde se zrodil Spider-Man a mnoho dalších superhrdinů Marvel. Pokoje jsou vyzdobeny v barvách superhrdinů, od Iron Mana po Avengers, včetně Spider-mana. hotel-new-york-the-art-of-marvel Hotel New York, The Art of Marvel.

 

Dobré plány na pobyt s nejmenšími Jak optimalizovat svůj den nebo pobyt v Disneyland Paris s batolaty? V parku byl spuštěn „Speciální průvodce pro rodiče pro děti od 0 do 7 let“, plný rad a informací, jak strávit příjemný pobyt s malými dětmi. Možnost objevit nebo znovu objevit upravené atrakce a dozvědět se něco více o užitečných službách, abyste mohli předvídat budoucí návštěvy.

 

U vzrušujících jízd neznamená „dítě“ současně „obětovaný rodič“. Když je rodič ve frontě, může ustoupit druhému dospělému, který se o děti staral, aniž by musel znovu čekat. Hlídání dětí: Během pobytu v hotelu je hlídání dětí k dispozici pro rodiče, kteří si chtějí na večer nebo i na den odjet pryč. Tuto službu nabízejí všechny hotely, kde najdete i dětské postýlky, ohřívače lahví a prostory určené pro batolata. Pronájem kočárku: Na den v parku můžete kočárek nechat doma. Bez ohledu na věk dítěte může být půjčovna kočárků mimořádně praktická (zvláště na konci dne, když jsou děti unavené). V obou parcích je možné si je pronajmout. Počítejte s 25 eur na den a zálohou 50 eur. Nabídka jídla přizpůsobená dětem. Ve všech restauracích jsou k dispozici vysoké židle. Kromě toho park vyvinul značení, které má rodiče ujistit o kvalitě dětského menu: Disney Check. Toto označení zajišťuje jídlo na základě vládních kritérií, která lze nalézt na mangerbouger.fr.

 

Disneyland Paris spouští Standby Pass - od 6. října 2020 mohou návštěvníci dvou parků Disneyland Paris omezit svůj čas ve frontách díky průkazu Standy Pass, který pomáhá zachovávat sociální odstup. Tato možnost, která je k dispozici na oficiální aplikaci Disneyland Paris, vám umožňuje rezervovat si časový úsek na jednu atrakci najednou a bez okamžitého přístupu. Předložením QR kódu generovaného aplikací mohou jít do fronty v uvedených časech a ušetřit čas, aby si svůj pobyt ještě více užili. Stanby Pass je nejprve dostupný pro Cruch's Coaster, poté Dumbo the Flying Elephant, Peter Pan's Flight, Big Thunder Mountain, Star Wars Hyperspace Mountain, Autopia, The Twilight Zone Tower of Terror a Ratatouille: Rémy's Totally Toque Adventure.

 

Spot na selfie s postavičkami Disney - když byl park 15. července znovu otevřen, spotové selfie nahradily obvyklé setkání, protože již není možné přiblížit se k postavičkám Disney. V celém parku Mickey, Minnie a jejich přátelé, pózují s návštěvníky na nezapomenutelném selfie. A to není vše: děti se také mohou postavit na pódium po boku Elsy a Anny nebo superhrdinů Marvel a pózovat, jako by byly součástí představení. Pro originální a ještě více kouzelné zážitky procházejí profesionální fotografové uličkami a navrhují návštěvníkům pozice, které jim následně umožní provést unikátní selfie.