Za rychlými koly do Itálie

Muzea Sinsheim de

Maserati Speyer Sinsheim Sinsheim

PROGRAM:

 

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.). Tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.

2. den: ráno příjezd do Itálie, kde poblíž Modeny navštívíte soukromou sbírku vozů značky Maserati. Poté přejedete do Santa Agata Bolognese, kde Vás čeká první z vrcholů zájezdu - návštěva továrny sportovních automobilů Lamborghini a také návštěva muzea v areálu automobilky. Továrnu „Lamborghini garantujeme jen pro prvních 25 přihlášených!!! Krátký přejezd do Modeny, návštěva muzea Enzo Ferrari, které projektoval sám Kaplický. Vpodvečer návštěva soukromého muzea značky Lamborghini s řadou unikátních prototypů. Odjezd na ubytování, nocleh.

3. den: ráno přejezd do Bologne, kde navštívíte další z vrcholů zájezdu – továrnu Ducati. Na vlastní oči uvidíte přípravu pro montáž, montáž motorů, vlastní montážní linku motocyklů, testovací a výstupní oddělení. Následuje zajímavá návštěva muzea motocyklů značky Ducati. Dalším, asi největším vrcholem zájezdu, zejména pro milovníky designu, je návštěva továrny supersportovních vozů Pagani, včetně přilehlé nově vybudované muzejní a prodejní části. To není ještě vše! Krátce přejedeme do mekky italského automobilového sportu Maranella. Zde Vás čeká Galeria Ferrari, kde uvidíte nejen řadu unikátních sportovních automobilů, monopostů Formule 1, ale také například známou pracovnu zakladatele této značky Enza Ferrariho a spoustu dalších zajímavostí. V Maranellu ještě uvidíte Ferrari Store, nový a starý výrobní závod automobilů Ferrari, budovu vývojového oddělení F1, můžete si dát kávu či oběd v restauraci, kam pravidelně chodil Enzo Ferrari. Při troše štěstí můžete vidět zpovzdálí i testování monopostu F1 na okruhu ve Fioranu. Splňte si svůj sen – Test Drive Ferrari – vyzkoušejte si v Maranellu za běžného provozu některý ze skutečných modelů Ferrari. Večer odjezd do ČR.

4. den: předpokládaný návrat do 5.00 hod.

 

TERMÍN: 13.11. - 16.11.2019

 

CENA: 4.260 Kč/os. (při objednání do 12.4. sleva za včasný nákup 3%)

- 3.osoba na přistýlce sleva 100 Kč/os./zájezd

 

CENA ZAHRNUJE:

- dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)

- 1x nocleh v hotelu s polopenzí (2lůž. pokoje s příslušenstvím)

- průvodce

- komplexní cestovní pojištění

Doporučená částka na vstupy: cca 193 EUR (ceny 2018, v říjnu budou upřesněny jednotlivé ceny vstupů, platba předem v CZK)

 

Intertrans


Datum Název Dnů Doprava Cena
13.11.2019 Za rychlými koly do Itálie 4 Autobus 4260
Ostatní zájezdy do Muzea Sinsheim

<
>
 
Share Button