ZOO Berlín a Tropical Islands

Tropical Islands de

Tropical Islands zoo berlín Tropical islands Tropical Islands


 

Tropical Islands je okouzlující exotický vodní svět, který leží uprostřed Evropy. Hala vysoká 107 metrů o rozloze 66 000 metrů čtverečních měla sloužit k výrobě vzducholodí. Dnes se zde nachází tropický svět s jedinečnou krajinou plnou zážitků, která je unášena do kouzelného světa džungle. Působivé s originálními stavbami z tropů, které vyprávějí a zvou do vzdálených zemí. Užijete si rozmanité kulinářství a na jevišti zažijete opravdové show. Laguna s jeskyní a vodopádem i obrovské jižní jezero s jedinou písečnou pláží garantují zážitek z koupání v tropech. Tropická krajina se saunou nadchne návštěvníky svou dechberoucí kulisou: Stavby a krajiny, které patří ke světovému kulturnímu dědictví jako Elefantův chrám z Indie, ale také gejzíry a jezera z Waiotapu jsou patrony Tropical Islands, který je jedinečným tropickým rájem zábavy a dovolených pro všechny věkové kategorie. Radost a relaxace 365 dní v roce.

V ZOO Berlín se na vaši návštěvu těší pandí mláďata.


PROGRAM:

1. den: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy v 6.15) do Berlína. Po příjezdu návštěva berlínské Zoo, která se nachází v centru Berlína. Se svými 20 tisíci zvířaty z celého světa je nejbohatší zoologickou zahradou na světě, co se týká rozmanitosti druhů.
Berlínská Zoo používá jakési rčení, že má zvířata od A (asijští sloni) do Z (zebry). Můžete zde vidět zástupce většiny živočišných druhů ze všech kontinentů. Velkým lákadlem jsou pandy obrovské, kterým se v září 2019 narodila mláďata. Můžete zvolit buď návštěvu Zoo i s prohlídkou akvária Berlin, jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších akvárií v Evropě, nebo v průběhu dne individuálně navštívit Berlín, jehož centrum s nejvýznamnějšími památkami je hned v blízkosti Zoo. Vpodvečer krátká okružní jízda pro seznámení s Berlínem, uvidíte Braniborskou bránu, Říšský sněm, Alexanderplatz, televizní věž Fernsehturm, krátce zastavíme u nejzachovalejšího, 1,3 km dlouhého úseku berlínské zdi, slavné East Side Gallery, známé především pro své nepřeberné množství působivých graffiti. Nocleh v hotelu v blízkosti Zoo a centra.


2. den: po snídani odjezd do Tropical Islands, který se nachází na jih od Berlína. V tomto tropickém ráji nás čeká den plný zážitků. Ocitneme se v tropickém světě s deštným pralesem, s tropickým mořem a 200 m dlouhou písečnou pláží, Lagunou Bali z nejrůznějšími vodními atrakcemi, vířivkami, divokou řekou, vodopády. Je zde bohatá nabídka různých specialit v restauracích v tropické vesnici, unikátní repliky staveb např. z Thajska, Bornea, Samoy, Bali a další. Vyřádíte se na tobogánech, v Tropino světě pro děti, nebo si můžete užít venkovního světa Amazonie. K relaxaci a odpočinku vybízí oddělená část Tropical Sauna & Spa s několika saunami a parními lázněmi. Vpodvečer odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň

 

TERMÍNY:

aktuálně není žádný termín v nabídce

 

CENY:

2.950,-Kč/osoba

3. osoba na přistýlce sleva 100 Kč

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ:

- dopravu autobusem (WC, klima, DVD, bar)

- 1 noc v hotelu se snídaní (2-lůžkový pokoj s možností přistýlek)

- služby průvodce

 

 

ZA PŘÍPLATEK:

vstupy (orientační ceny):

  • skupinové vstupné do Tropických ostrovů 30,- EUR/dosp. os., 25,- EUR/dítě 6–15 let, studenti, senior od 65 let.
  • Kombinované skupinové vstup­né Tropické ostrovy + Sauna & Spa: 36,- EUR/dosp. os., 30,- EUR/dítě 6–15 let, senior od 65 let a studenti.
  • Vstupné do Zoo Berlín nebo Zoo Berlín + Aquarium 15,50 EUR/21,- EUR/dosp. os., 8,- EUR/10,50 EUR/dítě 4–15 let.
  • cestovní pojištění + 44,- Kč

 

IntertransDatum Název Dnů Doprava Cena
Ostatní zájezdy do Tropical Islands

Jak je aquapark daleko od Prahy?

Je to asi 280km, cca 3,5h autem.

 

Kolik se vejde lidí do aquaparku?

Uvádí, že najednou 6.600 lidí, ale nebojte, to se stává výjimečně.


Dá se přímo uvnitř koupit něco k jídlu?

Ano, a nejenom k jídlu. Je tu nákupní ulička, kde si můžete koupit i plavky, pokud je zapomenete nebo např. vybavení na potápění.


Můžeme si vzít s sebou do aquaparku jídlo a pití?

Ano, můžete. U kasy Vás nebudou prohledávat.  Vemte si věci jako když jdete na dovolené na pláž.


Je možné si uschovat věci v nějaké skřínce?

Samozřejmě, hned u vstupu je velká šatna a bezpečnostní skříňky, kam si můžete své věci uschovat.

 

Můžeme do Tropical Islands přijet kdykoliv nebo se někdy zavírá?

Aquapark je otevřen 365 dní v roce 24hod denně.

 

Co když se rozhodnu v aquaparku přespat na pláži?

Pokud se rozhodnete v resortu zůstat přes noc bez zajištění ubytování, zaplatíte při odchodu 15,-EUR za další den.

 

Když přijedu do parku až odpoledne, jak dlouho může v něm zůstat, abych neplatila za další noc?

Příplatek 15,-EUR se Vám načte automaticky na čip v 03:00h. Pokud to stihnete odjet dříve, za další den neplatíte.

 

Jaké jsou možné typy ubytování v Tropical Island?

Nejlevnější jsou klasické stany 2-4 lůžkové vybavené matracemi a lůžkovinami. Cena je aktuálně 24,5EUR za osobu vč. pobytu 2.den v aquaparku. Komfortnější variantou jsou stylové chatky, kde je cena od 49EUR dle umístění a vybavení (s možností 1přistýlky).

 

Kde se dá nejlépe přespat na lehátku?

Spát se dá na lehátkách na pláži u Jižního moře nebo u laguny  Bali. Za 2,-EUR Vám půjčí matraci. Spacák nebo deku je nutné mít vlastní.

 

Je voda v bazénech slaná a kolik má stupňů?

Ne, není. Teplota se pohybuje mezi 28-32st. Vzduch podle období a denní doby 25-29st.

 

Jak je to s kouřením,  je  možné si někde zapálit?

Ano, pro kuřáky je vyhrazena místnost (naproti thajské restauraci).

 

Kolik se tam pohybují ceny za jídlo a pití?

Ceny hlavních jídel se pohybují od 8EUR (špagety), pití cca 2-3EUR, pivo 3EUR. Pozor, platí se záloha za sklenice, při vrácení Vám bude odečtena. Vše se platí najednou při odchodu po předložení čipových hodinek.

 

Co se dá během dne v Tropical Island dělat, je tam něco pro děti?

V aquaparku najdete dětský koutek o rozloze 4000m2 (nyní zdarma), kde je spousty zábavy a akcí. Dále tobogánová věž (vstup 4,5EUR/den, stačí přiložit čip v hodinkách), minigolf (3,5EUR), horolezecká stěna, let balónem (12,-EUR) a další...


Je v Tropical Island WI-FI?

Ano, celý areál má bezplatné připojení na web přes WI-FI.

<
>
 
Share Button