Vánoční Disneyland a Paříž

Disneyland Francie fr

Disney-výtah Disney Disney Disneyland Silvestr

DISNEYLAND® RESORT PARIS V DOBĚ ADVENTU

Vánoční Disneyland Vás zaručeně nadchne nádhernou výzdobou. Kromě atrakcí a postaviček nebudou chybět vánoční trhy nebo vánoční strom, který každý večer slavnostně rozsvítí Mickey Mouse s Minnie za doprovodu famózního orchestru. Na hlavní třídě Main Street USA je zaručeno, že se na Vás sesypou sněhové vločky. Na zámku Šípkové Růženky se večer rozzáří na 400 tisíc žárovek.

Navíc se hlavní postava Vánoc - Santa Claus - rozhodl usídlit přímo ve středu celého parku. A právě zde si i vyslechne přání všech dětí a dospělých. Známý červený kabát, bílé vousy, brýle - určitě ho od ostatních návštěvníků rozeznáte! Santa si pořídil i speciální poštu, kam děti mohou přinést dopisy a podělit se tak o svá nejtajnější přání. Nezapomeňte čitelně napsat zpáteční adresu, může Vás překvapit odpověď... Vzácným hostem bude Santa Claus i ve slavnostním průvodu pohádkových postaviček!

PROGRAM

1. DEN: Odjezd v pozdních večerních hodinách z ČR (Praha cca 22:00hod.), noční přejezd přes Německo do Francie.
2. DEN: V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní jízda centrem města kolem známých památek - muzeum Louvre, náměstí Svornosti, třída Champs Elysées... Dále přejezd k pařížské dominantě - Eiffelově věži. Zde volno k její návštěvě nebo možnost plavby lodí po Seině či návštěva podmořského světa Aquarium de Paris. V odpoledních hodinách odjezd na hotel, ubytování v Disney hotelu Campanile 3* - v blízkosti parku. Volno k návštěvě Disney Village s restauracemi a obchody nebo možnost odpočinku na hotelu. Zde možnost prohlídky hotelové zvířecí farmy, hřiště nebo lze povečeřet v restauraci či se občerstvit na baru. Nocleh.
3. DEN: Po snídani návštěva Disneylandu, kam všechny cestovatele odveze od hotelu Shuttle bus. Celodenní pobyt v parku se spoustou atrakcí a úžasnou vánoční výzdobou. Za příplatek vstup do filmařských Disney Studios. Nebudou chybět vánoční trhy, Santa Claus se speciální schránkou na dopisy ani další sváteční dekorace či slavnostně oblečené postavičky... V podvečer si užijete slavnostní rozsvícení vánočního stromu v centru parku. Večer odjezd směr ČR.
4. DEN: Návrat v dopoledních hodinách.

TERMÍNY :

8.12. - 11.12.2021 - vyprodáno


15.12. - 18.12.2021 - posledních 8 míst


ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)


CENY ZAHRNUJÍ:

- dopravu autobusem

- vstup do Disneylandu (vstupy na všechny atrakce)

- 1x nocleh v Disney hotelu Campanile 3* (2 až 4-lůžkové pokoje s příslušenstvím)

- 1x snídaně formou bufetu

- služby průvodce

KONEČNÉ CENY:

5.600 Kč dospělí (od 12 let)

4.900 Kč děti (3-11 let)

2.000 Kč děti (do 2 let)

 

ZA PŘÍPLATEK:

Cestovní pojištění: 50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

Rozšířené vstupné Disney Studios: 600 Kč/os.

Informace k ubytování v Hotelu Disney Campanile *** - ubytování je ve 2 až 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Hotel je partnerským hotelem Disneylandu a nachází se v jeho blízkosti. Součástí areálu je zvířecí farma a hřiště. Snídaně jsou formou bufetu - bagety, croissanty, džem, šunka, sýr, cereálie, jogurt, ovoce, teplé nápoje, džusy...
V hotelu se nachází restaurace k večeři.

Piňa


Datum Název Dnů Doprava Cena
15.12.2021 Vánoční Disneyland a Paříž 4 Autobus 5600
Ostatní zájezdy do Disneyland Francie

 

Jsou všechny atrakce v Disneylandu opravdu zadarmo?

 

Ano, všechny atrakce v Disneyparku a ve Studiích Walta Disneye jsou zahrnuty v ceně vstupného.

 

Můžu využít FAST PASS u běžné vstupenky?

 

Ano, můžete, platí ale jen u větších atrakcí, kde se tvoří větší fronty. V automatu u atrakce si vyjedete lístek s uvedením času, kdy se máte dostavit a na atrakci půjdete zvláštním vchodem tomu určeném.

 

Jak se dozvím o doprovodných programech v parku?

 

Spolu se vstupenkou dostanete podrobný časový plán akcí v obou částech parku. Doporučuji prostudovat.

 

Jak se dostanu z letiště do parku?

 

Z letiště jezdí pravidelný spoj přímo k recepci každého hotelu. Doprava je zpoplatněna. Více informací zde.

 

Kolik je v Disneylandu hotelů na ubytování?

 

V samotném areálu Disnyelandu je 7 krásných tématicky zaměřených Disney hotelů od 2-5*. V blízkém okolí pak dalších 7 partnerských.

 

 

Pro více informací nám prosím napište dotaz mailem

 

 

 

 

<
>
 
Share Button