Europapark 1denní vč. vstupu

Europapark SRN de

Europapark Europapark-Halloween Europapark Europapark1

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. DEN: Odjezd po půlnoci z ČR. Celodenní pobyt v zábavním parku Europa-Park, kde si přijdou na své jak menší návštěvníci, tak i milovníci adrenalinu. Mezi TOP atrakce patří např. nově otevřené Voletarium, kde se létání stává skutečností a čeká vás fantastická cesta nad Evropou. Na ocelové horské dráze "Silver Star" nakombinujete výšku 73m, rychlost až 130km/hod a přetížení 4G - tento klenot technologie slibuje perfektní kombinaci vzrušení, rychlosti a stavu beztíže. Extra dávku adrenalinu představuje propojení dřevěné horské dráhy Wodan s Blue Fire Megacoaster, kde je zrychlení z 0 na 100km/hod. za 2,5 s. Pozadu nezůstávají ani vodní dráhy, různá představení a show a atrakce pro děti a rodiny. Europa Park nabízí ale mnohem více a určitě si zde užijete den plný jedinečné zábavy a neopakovatelných zážitků. V podvečer odjezd zpět, návrat v nočních hodinách.

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha (cca 00:30hod.), Beroun, Rokycany, Plzeň (cca 02:00hod.)

TERMÍNY:

25.10.2019 - Halloween - VYPRODÁNO

08.05.2020

06.07.2020

27.08.2020


CENA ZAHRNUJE:

- dopravu autobusem s WC, klimatizací, DVD, barem

- služby českého doprovodu/průvodce

- vstupné do zábavního parku Europa-Park (zahrnuje vstupy na všechny atrakce)

CENY:

2.600 Kč dospělí a děti od 11 let

2.400 Kč děti (3 - 10 let včetně)

2.000 Kč děti (do 2 let)

ZA PŘÍPLATEK:

- cestovní pojištění: 24 Kč/os./den.

pinaco


Datum Název Dnů Doprava Cena
06.07.2020 Europapark 1denní vč. vstupu 1 Autobus 2600
27.08.2020 Europapark 1denní vč. vstupu 1 Autobus 2600
Ostatní zájezdy do Europapark SRN

Vlastní doprava

Pro klienty cestující po vlastní ose můžeme nabídnout ubytování od levnějšího typu až po 5* tématický hotel umístěný přímo v areálu parku v kombinaci se vstupenkami.

Vstupenky  v období 28. 3.–8. 11. 2015 (samostatně neprodejné):

1.183,-Kč 1-denní - dospělý

1.018,-Kč 1-denní - dítě 4-11,99let + senior nad 60let

2.201,-Kč 2-denní - dospělý

1.926,-Kč 2-denní - dítě 4-11,99let + senior nad 60let

Europapark popis + ceny vstupů

Ceny vstupenek + info o parku

Ubytování v Europaparku:

Hotel CASTILLO ALCAZAR 4*

VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou). Po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu. Dále snídaně s myšákem Euromausem
a jeho přáteli.
Parkování: parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: max.1,cca 13€/den.
Lázeňská taxa: cca 1,40 €/osoba od 12 let/platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Check-in: v hotelu El-Andaluz.
Místní kategorie hotelu: 4*
Platba kartou: VISA, Master-Card, American Express

Europapark hotel Castillo

Info + ceník


Hotel Colosseo 4*+

Hotel ColosseoStručný popis: Tento hotel patří hodnocením klientů mezi nejkrásnější hotely v Evropě.

Poloha: těsně vedle španělských hotelů u Europa Parku. Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.

Vybavení: nechte se nakazit temperamentem italské radosti ze života. „Dolce Vita" ve čtyřhvězdičkovém superior hotelu „Colosseo". Cca 350 pokojů, z toho 22 exkluzivních tématických suit, je do detailu ztvárněno v římsko-italském stylu. Kolem piazzy s impozantním obloukem Kolosea se jako v toskánském městečku řadí restaurace á-la-carte, bufetová restaurace a kavárna. Nabídku doplňují 2 bary. Možnost nákupů jako v Itálii - v prodejně suvenýrů. A zatímco se dospělí procházejí, mohou se děti dosyta vyřádit v hracím koutku a vykoupat ve vodním hřišti! Hotel navíc nabízí 4 výtahy, prostor na zavazadla, recepci s posezeními a business centrum.

Ubytování: pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu a jsou vybaveny s ohledem na požadavky rodin, až pro 4 osoby, s kabelovou TV, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje: každý pokoj disponuje dvoulůžkem a většina také patrovými postelemi (0,9 x 2 m). Na vyžádání možnost rezervace klimatizovaných tématických pokojů a suit až pro 6 osob, s rafinovaným mobiliářem a nádhernými koupelnami (informace o cenách obdržíte v naší CK). Ideální pro rodiny jsou např. pokoje Bambini s vlastní dětskou zónou. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v restauraci á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport/aktivity: v ceně: jogging, nordic walking.

Zábava: denně živá hudba v barech a restauracích.

Info: Parkování: patrové parkoviště u hotelu v ceně. Domácí zvíře: max. 1, cca 13 €/den. Příjezd/ minimální délka pobytu: denně/ 1 noc. Začátek/konec nájmu: 15.30/11 h. Cena zahrnuje rezervovaný pobyt se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Při pobytu na 1 noc dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci třídenní vstupenka. Při prodloužení pobytu není zahrnuta vstupenka. Vstupenky obdržíte při příjezdu v hotelu.

Tip-Wellness: tématická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolosea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem. Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium.

Tip pro rodiny: Možno rezervovat single s dítětem (dětmi). V ceně: dětský hrací ráj na 2 podlažích u restaurací, dětská vědomostní rallye. Denně po uzavření zábavního parku dětský program pro hotelové hosty.

Park info: vstupenky do Europa- Parku jsou již zahrnuty v ceně / obdržíte při příjezdu do hotelu • VIP vstup do Europa-Parku pro hotelové hosty: jednotlivé atrakce 30 min, v zimní sezoně 60 min k dispozici před otevřením parku • večerní kino "Magic Cinema" • dobrodružství v "Casa da Aventura" pro děti • Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.


Cena za osobu/pobyt:

Hotel Colosseo
1noc/2dny park
2noci/3dny park
pokoj s 2 dosp.os.
5.250,-Kč 8.200,-Kč
+ děti do 11let
3.740,-Kč
na dotaz v CK
pokoj s 3 dosp.os. 4.775,-Kč 6.950,-Kč
+ děti do 11let 3.265,-Kč na dotaz v CK
pokoj s 4 dosp.os. 4.488,-Kč 6.475,-Kč
+ děti do 11let 2.980,-Kč na dotaz v CK

Poznámka: 1dítě do 4 let na lůžku rodičů v ceně.  15 € za dětské lůžko. Přesnou kalkulaci Vám zašleme na dotaz.

Kde leží zábavní park Europapark?

 

Blízko francouzských hranic pod městem Freiburg.

 

Čím je zajímavý Europapark?

 

Jsou zde největší a nejrychlejší horské dráhy v Evropě a díky svému začlenění do zeleně, patří tento park mezi nejoblíbenější v Evropě.

 

Jaké možnosti ubytování jsou v blízkosti parku?

 

Přímo v areálu parku jsou 3 tématické hotely s krásným interiérem a exteriérem. Hotel Colosseo v podobě římského amfiteatru nebo romantický hotel Santa Isabel. Dále nabízíme možnost levnějšího ubytování v okolních penzionech.

 

 

Pro více informací nám prosím napiště dotaz mailem

<
>
 
Share Button